One-Time Services

Showing all 8 results
One-Time Wash

Call for price

Students who don’t plan on using our service very often can choose to pay by t..

Students who don’t plan on using our service very often can choose to pay by the pound for individual bags of laundry to be washed and folded. We call this service One Time Wash. Students will bring their laundry to the storefront, where it will be weighed and ready to be picked up from the store the next Wash-U-Wash business day. This service does not require any prepaid plan. Each pound of laundry costs $1.50

Read More

One-Time Wash